|
Detail Information |
|||
| Capacity: | 200ml | Net Weight: | 120g / 4.25oz |
|---|---|---|---|
| Gross Weight: | 185g | Shelf Life: | 3 Years |
| Base Oil: | Copper-Based | Color: | Colorless Transparent |
| Packing Quantity: | 24pcs/ctn | Container Capacity: | 1008 Cartons/20ft |
| Box Quantity: | 12 Cans/box | Carton Quantity: | 4 Boxes/carton |
| Can Volume: | 200ml/can | Type: | Greases |
| Function: | Lubricating, Water Displacing | Composition: | Base Oil |
| Use: | Automotive Lubricant | ||
| Highlight: | copper-based anti-seize grease spray,high performance automotive lubricant spray,multi purpose grease base oil |
||
Product Description
| Product Name | Multi Purpose Lubricant Spray |
|---|---|
| Capacity | 200ml |
| Net Weight | 120g / 4.25oz |
| Gross Weight | 185g |
| Shelf Life | 3 years (from production date) |
| Sample | Free samples available |
| OEM & ODM | Available |
| Design Support | Yes |
Enter Your Message