|
Detail Information |
|||
| Volume: | 400ml | Net Weight: | 300g |
|---|---|---|---|
| Gross Weight: | 410g | Shelf Life: | 3 Years |
| Package Material: | Tinplate Cans | Color: | Clear |
| Type: | Lubricant | General Composition: | Lubricant |
| Application: | All | Viscosity Grade: | N/A |
| Specification: | N/A | Sample Availability: | Free Samples |
| Design Support: | Yes | OEM & ODM: | Available |
| Product Form: | Aerosol Spray | ||
| Highlight: | 400ml aerosol rust inhibitor spray,anti rust lubricating spray 300g,all purpose lubricant spray clear |
||
Product Description
| Product Name | Pro-Lube Spray |
|---|---|
| Capacity | 400ml |
| Net Weight | 300g |
| Gross Weight | 410g |
| Shelf Life | 3 years (from production date) |
| Sample | Free samples available |
| OEM & ODM | Available |
| Design Support | Yes |
Enter Your Message